חדר ילדים מעוצב – כוכבים & קמפינג ביער

עיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים בטוטאל לוק מושלם


לפני שתעצבו חדר ילדים כדאי שתדעו

החלטתם לעצב את חדר הילדים או שאתם שוקלים האם כדאי ובאיזה סכום, תופתעו לגלות שבעזרת מעט מאוד הכוונה בכתבה הזאת, תוכלו ליצור עיצוב חדר ילדים מרשים, בסכומים נמוכים ובזריזות. יש כבר מיטה? שידה? ארון? אז עכשיו אלו רגעי העיצוב שישפיעו על אופי החדר לטוטאל לוק מושלם!

כמה יעלה? אנחנו אוהבים לתת דוגמאות ומשם תבינו את העיקרון. לדוגמא- בחדר ילדים ותינוקות בעיצוב שחור לבן נקי יש לנו: סל אחסון, תמונה, מצעים באופי החדר, כרית נוי ווילון. סכום ההשקעה הוא סביב ה-250 ש"ח להכל. מכאן ניתן לשחק…להוסיף, להוריד ולשנות אך הסכומים הם לא מאוד שונים.

כיצד נעצב? במיקוד, שלב אחר שלב! טיפ מאוד חשוב לבסיס עיצוב חדר הילדים הוא המיקוד. כשאתם באים לעצב את החדר כדאי לבחור תחילה סגנון מסוים כפי שניתן לראות ב-עיצוב חדרי ילדים בטוטאל לוק מושלם. לדוגמא, חדר נוער לבנים באטמן בצבעים שחור, לבן או לחלופין חדר לתינוקת בגווני ורוד לבן עם דמויות של חיות. לאחר בחירת סגנון עיצוב חדרי ילדים, נעבור לבחירת הפריטים. לעיצוב חדר מוצלח, שנראה מושקע ועשיר מכל טוב, אספנו את רשימת הפריטים ליצירת המראה הנכון:

הלבשת הקירות -בסיס: סדרת תמונות בנושא מסויים, מדבקות קיר ווילונות.
דוגמא לחדר נוער בנים – סדרת תמונות גיבורי על שחור, לבן, צהוב. מדבקות קיר פזורות קטנות של באטמן, וילונות טול לבן/שחור/אפור/צהוב.
תוספות נוספות לקירות – דגלונים או שרשרת חרוזים לחלון, למיטה, לקיר או למדף. מדפים מעניינים או פסלוני קיר שונים שניתן למצוא אצלנו באתר.
הלבשת המיטה – סט מצעים ברוח החדר וכריות נוי מעוצבות לחדרי ילדים.
אקססוריז נוספים משדרגים – סל כביסה/סל צעצועים בסגנון החדר, מעט פרטי מדף כמו בובות עץ, פסלונים, שעון ועוד. ניתן להתרשם מאקססוריז נוספים לחדרי ילדים תחת הקטגוריה "אקססוריז לחדרי ילדים".

עיצוב חדרי ילדים מחנויות מומלצות

רכישה נעימה,
מאמיקה

רעיונות לעיצוב חדרי ילדים לפי תמונה

כאן תמצאו חבילות של מוצרים שיצרו לכם את סגנון העיצוב שבחרתם בתמונה:

מציג את כל 7 התוצאות